Go Back

HÜSEYİN TURGUT SAYIN

QUANTUM TOUCH - Certified INSTRUCTOR & PRACTITIONER

Location

İstanbul
Istanbul
Turkey

Contact Information

Phone:

+90 5323227826

Email:

[email protected]

Web:

facebook: Hüseyin Turgut Sayın

   Bir 'Işık İşçisi' olarak nitelendiriyorum kendimi. Enerji çalışmaları yapmak, şifaya aracılık etmek sanki benim yaşam amacım, buna bütün kalbimle inanıyorum ve bu amaç doğrultusunda yaşıyorum hayatımı. Ben, aynı zamanda bir Reiki Master'ım, Reiki ile başlayan Enerji Şifa Çalışmalarım 12 yıl öncesinden bugüne dek artarak devam etmekte. Quantum Touch'ın yanısıra bir çok Enerji Şifa Tekniği ile de Sertifikalı Pratisyen olarak çalışmalar yapmaktayım. 

   08.04.2007'den itibaren, yakın tarihlerde Hakkın Rahmetine kavuşan gerçekten çok değer verdiğim saygıdeğer Hocam Duran TÜRKOĞLU'ndan aldığım Eğitimler ile Quantum Touch-Kuantum Dokunuş Şifa Enerji Tekniğini, Sertifikalı Uygulayıcı olarak uygulamaya başladım. Daha sonraki tarihlerde yurt dışında da Quantum Touch Eğitimleri aldım. Artık Quantum Touch-Kuantum Dokunuş benim için Sertifikalı Pratisyen olarak bir çok şehirde, çarşıda, sokakta, tatilde yani her yerde çok severek ve sık kullandığım bir Enerji Şifa Tekniği olmuştu. İhtiyacı olan ve yardım almak isteyen insanlarla yüzlerce seans yaptım ve halen yapmaya da devam ediyorum. Mucizeler hiç bitmiyor, her çalışma mucizelere açılan yeni bir kapı gibi. Quantum Touch-Kuantum Dokunuş Şifası Enerji Tekniği kesinlikle çok etkili ve harikalar yaratıyor.

   Şifa Uygulamalarına karşı içinde çekilim hisseden, Şifayı ve Şifacılığı detayları ile öğrenmek isteyen sevgi dolu Dostlarımıza 2012 yılından itibaren Sertifikalı Eğitmen olarak öğretmeye de başlayarak; İstanbul, Ankara, İzmir'de Sertifikalı Eğitimler verdim, vermeye de devam ediyorum. Türkiye'nin her yerinde eğitimlerimiz artarak devam ediyor. Şifacılığa ilgi duyan, içtenlikle ve sevgiyle şifa uygulamaları yapmayı isteyen tüm insanlara Quantum Touch-Kuantum Dokunuş Şifa Tekniği'ni ilkeleri, etik değerleri, teknik detayları ile öğretmeyi gerçekten çok seviyorum.

   Quantum Touch (Certified Instructor&Practitioner), Matrix Energetics (Certified Practitioner), The Reconnection (Certified Practitioner), Rasheeba (Certified Master), Theta Healing (Certified Practitioner), Access Consciousnes-Bars (Sertifikalı Eğitmen) vb. Enerji çalışmalarımın yanısıra NLP Master-NLP Yaşam Koçluğu Sertifika Eğitimleri aldım. Daha sonrasında Kuantum Düşünce ve Yaşam Merkezi'nde Değerli Hocam R. ŞANAL' dan Kuantum Düşünce Tekniği  Uygulayıcılık Eğitimi alarak ve 3 yıl da yanında staj yaptım. 

   Genel olarak Holistik-Bütünsel yaklaşıma inanıyorum. İnsanın; Fiziksel, Eterik, Duygusal, Zihinsel, Ruhsal olarak dengeye kavuşmasında Titreşimsel Şifanın öneminin farkındayım. Işık-Foton düzeyinde dengede olmak, Madde düzeyinde de dengeyi sağlıyor. İkisi ayrılmaz bir bütün. Enerji/Madde. Yaşam Gücü, Enerji ve Bedenin Zekasına, Şifa Sürecine sonsuz bir güvenle inanıyorum, hatta inanmanın ötesinde biliyorum ki O her zaman gerekeni yapar... 

   Diğer taraftan, 12 yıllık çalışmalarımın devamında; kendiliğinden gelişen Multiplex Enerjisi ismini verdiğim yeni Şifa Tekniğini de bir çok Danışana uyguluyorum; Aura, Çakra Sistemlerinde 1-1,5 saat içinde inanılmaz şifalar oluşup, Enerji Alanı temizlenerek derin bir rahatlık ve huzur oluşuyor. Enerji Alanındaki bozulmalar, kaymalar, tamir oluyor ve Enerji Alanı kendi içinde ve dışı ile dengeye gelerek adeta yeniden güçleniyor ve genişliyor. Kişi bir anlamda Merkezine geliyor. Şifanın bir çok enstrümanı (ses, müzik, nefes, olumlamalar vb.) devreye giriyor.

   Artık biliyorum ki ben bir kapıyım. Adı, çeşidi, niteliği ve tekniği ne olursa olsun Yüce Kaynak'tan akan Zeki Enerji; izin verildiğinde kime ne kadar gerekliyse ve ne kadar alabiliyorsa onu sunuyor, şifalandırıyor. Biz insanoğluna; faydalanmamız için bu çok kıymetli armağanları-desteği sunan YÜCE KAYNAĞA, Rehberlerime ve Hocalarıma sonsuz şükranlarımı sunuyorum.

   Quantum Touch-Kuantum Dokunuş'u sevgili Ülkemize kazandıran ve rahmetli olan Değerli Hocam Duran TÜRKOĞLU'na bir kez daha teşekkür ediyorum. Ruhun şad olsun sevgili Hocam, senin açtığın yoldan ilerliyor, senin bana öğrettiğin anlattığın düsturları hayata geçiriyorum birer, birer. Artık Kuantum Dokunuş Tekniğini diğer Dostlara öğretme vakti geldi, senin de desteğinle yine birlikte yerine getireceğiz bu görevi, sevgiyle ve ışıkla...  

Ayrıca, bende emeği bulunan bu yola gönül koymuş, çok değerli ve sevgili Hocalarım; Robert NALLER ve Sofıa LOZENKO'ya da içten teşekkür, sevgi ve saygılarımı sunmayı bir vazife kabul ediyorum. Sizi seviyorum.                       

   En İçten Sevgi ve Saygılarımla, Görüşmek umudu ile,

   Esen kalın, 

Hüseyin Turgut SAYIN

QUANTUM TOUCH - KUANTUM DOKUNUŞ

SERTİFİKALI  EĞİTMEN  &  UYGULAYICI

 

                                   *************

   Hello,

Quantum Touch Energy is an energy technique is used very fondly and often. I have hundreds of sessions. I've had miracles. Definitely a very effective, works wonders. In general, I believe Holistic-Holistic approach. Human, physical, etheric, emotional, mental, spiritual equilibrium to fulfill as aware of the importance of Vibrational Healing. Light-photon level to be in balance, the item level provides a balance. Both an integral whole. Energy / Substance.Now, I know, I'm closing the door, name, type, technique, no matter what the Supreme Intelligent Energy Source, flowing, to whom is allowed-how necessary, it could make offers, healings. We are human beings, we enjoy the Almighty for this very precious gifts-supporting resources, guides, and my teachers eternal gratitude.

My dear Teachers; Duran TÜRKOĞLU, Robert NALLER, Sophıa LOZENKO thanks four you... 

   Best Regards, With Love & Light...

HÜSEYİN TURGUT SAYIN

QUANTUM TOUCH - CERTİFİED INSTRUCTOR & PRACTITIONER

HÜSEYİN TURGUT SAYIN's Upcoming Workshops

Type
Dates
Location
Description

No Events

Your subscription could not be saved. Please try again.
 
Your subscription has been successful.
 

Newsletter

Subscribe to our newsletter and stay updated.