Go Back

Süleyman Akdoğan

Certified Quantum-Touch Practitioner and Instructor

Location

Ankara
Turkey

Contact Information

Phone:

+90 532 703 38 56

Email:

[email protected]

Web:

http://akademilivra.wordpress.com

1977 İzmir doğumluyum. Dokuz Eylül Üniversitesi İşletme Fakültesi’nden 2000 yılında mezun olduktan sonra İstanbul’a yerleştim ve 2012 Kasım’a kadar farklı bankalarda denetim ve krediler departmanlarında görev aldım. Halen, kurucusu olduğum Akademi Livra adlı kişisel gelişim danışmanlığı şirketi bünyesinde başta evrensel yaşam enerjisi olmak üzere kişisel gelişimle ilgili pek çok konuda eğitimler ve bireysel seanslar yapmaktayım. 2011 Haziran’da yayımlanmış Nayakun – Küller adlı fantastik – macera türünde bir romanım var.

2006 yılında katıldığım Reiki semineri sayesinde evrensel yaşam enerjisiyle tanıştım. Bu, hayatımın gidişatını değiştirecek bir dönüm noktasıydı. Evrensel yaşam enerjisi yoluyla temas ettiğim insanlardaki olumlu fiziksel ve ruhsal değişikliklere tanıklık ettikçe, bu alana olan ilgim bir tutkuya dönüştü. Kuantum Dokunuş başta olmak üzere Tekrar Bağlantı ve Matriks Enerjetiks gibi evrensel yaşam enerjisi teknikleri üzerine uzmanlaştım. Bu paralelde ilham nefesi, yoga, meditasyon, koçluk, NLP, hipnoz, kuantum ve enerji psikolojisiyle ilgili eğitimler aldım.

Eğitimlerini verdiğim ve bireysel seanslarımda sıklıkla kullandığım Kuantum Dokunuş’un mucizevi şifalara aracılık ettiğine defalarca tanık oldum. Atom altı düzeyde etkisini gösteren bu sistem, hiç şüphe yok ki insanlığın binlerce yıllık spiritüel mirasının en değerli yadigârlarından. Kimse bu lütuftan mahrum kalmamalı.

Sevgi ve Işıkla…

Süleyman Akdoğan

Kuantum Dokunuş Uygulayıcısı & Eğitmeni

***

I was born in İzmir in 1977. After graduated from the Faculty of Business Administration, Dokuz Eylül University in 2000, I settled in İstanbul and have served in audit and credit departments of different banks until November 2012. Currently, as the founder of Akademi Livra personal development consultancy company, I am doing trainings and individual sessions about universal life energy and many other concepts related to personal development.

In 2006, through a seminar on Reiki, I was introduced to the concept of universal life energy. This event changed me profoundly. As I witnessed the people’s physical and psychological situation improve which I contacted with universal life energy, my fascination turned into passion. I have primarily specialized on Quantum Touch and other universal life energy techniques like The Reconnection and Matrix Energetics. I received further training on inspirational breathwork, yoga, meditation, NLP, quantum, hypnosis and coaching, as well as energy psychology.

I witnessed several miraculous healings with Quantum Touch which I teach and often use in my individual sessions. This system which shows effect at the sub-atomic level is doubtless one of the most valuable remembrance of the mankind’s spiritual heritage. Nobody should be deprived of this grace.

With Love and Light...

Süleyman Akdoğan

Quantum-Touch Practitioner & Instructor

Your subscription could not be saved. Please try again.
 
Your subscription has been successful.
 

Newsletter

Subscribe to our newsletter and stay updated.