Go Back

Yasemin ÖZKUL AYDIN

Certified Quantum-Touch Instructor

Location

Yenibosna Merkez Mah. Basın Ekspres Yolu, İst West Sitesi A1b Blok, Daire 66, Kat 7, Bahçelievler Istanbul
Istanbul, 34197
Turkey

Contact Information

Phone:

0532 622 97 78

Email:

[email protected]

Web:

www.ysmsentezakademi.com.tr

 

Uygulamaktan ve deneyimlemekten keyif aldığı enerji çalışmalarına 12 yıl once Reiki ile başladı. Uzun seneler sürecek olan eğitim dönemi NLP ve Hipnoz ile devam etti. Daha sonra EFT, SİLVA ve Uluslararası Quantum-Dokunuş Uygulayıcılığı ile devam etti. Araştırmacılık ve sürekli yeni bilgileri kendine katması, daha daha fazlasını öğrenme, bunun yanı sıra “yapabildiğinin en iyisini yap”, “olabildiğinin en iyisi ol” isteği onun Yaşamının Anahtarı oldu. Sahip olduğu bu Yaşam Anahtarını, Kişisel Gelişim Profesyoneli olabilmek için ustalıkla kullanmayı başardı. Nlp, Hipnoz, (A’dan Z’ye) Koçluk ve Quantum Advanced Master Trainer programının sağladığı değerlerle,  kendi hayatına dokunma, başkalarının hayatına dokunma ve bu dokunuşu başkalarına öğreterek de paylaşma mutluluğu ve heyecanını yaşamaya başladı. Kişisel Gelişim Profesyonelleri yetiştirmede Eğitmenliğin yanısıra,  Kişisel  Gelişim  Profesyoneli  adaylarına  Süpervizörlük  ve  Mentörlük de yapmaktadır.  Kurumsal ve bireysel alanlarda yapmakta olduğu çalışmalarıyla, verdiği eğitimler ve koçluk hizmetleri ile birey / kurumların Yükselen Başarı Grafiklerine “Klavuzluk ve Tanıklık” etmektedir. Çevre Bakanlığı'nda uzun yıllar çalışarak edindiği deneyimlerini de katarak, kurumsal çalışmalarında, kurumların ihtiyaçlarına özel tasarımlar yaparak, “Kuruma Özel” projelerle destek sağlamaktadır. “İmgelemeyle Gevşeme ve Derinleşme” adında eğitici ve uygulama içerikli bir CD’si ve “Beynimizi Kullanma Kılavuzu” adında bir e-kitabı bulunmaktadır.

Yetkinlikleri ve Çalışma alanları:

Uzman Biyolog, Reiki Master, EFT, SİLVA Temel Eğitimi Mezunu,

 

             Master Eğitmenlik Alanları; Zihin Haritaları,

 

           Advanced Master Eğitmenlik Alanları;  NLP, Hipnoz, Quantum, Koçluk (A'dan Z'ye),

 

 Quantum-Dokunuş Uygulayıcısı,

  I started healing and energy studies with Reiki, in year 2000, and I enjoy all Reiki applications and examinations very much.

After Reiki experience, as a believer in continuous training and self-improvement, my training journey has been continued first with NLP and Hypnosis, and then EFT, SILVA and International Official Quantum Touch Applications.

Searching and learning for better, acquiring new techniques and applications and believing in “do the best you can” and “be the best you can” have always been my guides in life journey.

I successfully used my “life guides” to become a “Personnel Improvement” professional.

I have shared my happiness and excitement by touching on “my life” and other people’s life, and especially by teaching them how to touch on their life. Obviously techniques and values I have learned from NLP, Hypnosis, Coaching and Quantum Advanced Master training have always guided me.

I always help people who would like to become a “Self-improvement” professional by supervising and mentoring them.

 I have witnessed many success stories of individuals and institutions by mentoring, and couching them during personnel and institutional trainings.

I prepare specific programs to meet each institution’s unique needs by analyzing their structure and needs.

I published “Deep Relaxation with Imagination” CD and “A Guide How to Use Your Brain” e-book.

Competencies and Area of Expertise

Senior Biologist, Reiki Master, EFT, SILVA Basic Training Certificate

Area of Master Training: Mind Maps 

Area of Advanced Master Training: NLP, Hypnosis, Quantum, Coaching (A to Z)

 

Quantum Touch Instructor and Practitioner

[email protected]
I Am Gratitude Sale!  Shop Now!
Your subscription could not be saved. Please try again.
 
Your subscription has been successful.
 

Newsletter

Subscribe to our newsletter and stay updated.